PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119043}

Autostopem przez galaktykę

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
6,7 37 687
ocen
6,7 10 1 37687
7,0 14
ocen krytyków
Autostopem przez galaktykę
powrót do forum filmu Autostopem przez galaktykę

pierwszy w moim zyciu film, z ktorego wyszlam, zaluje tylko, ze tak pozno i ze stracilam 16 zeta:(

dagnak

no ja tez wlasnie dzisiaj na tym byłam w kinie i tez z tego wyszłam. To było żałosne a próbowało być śmieszne. Koszmar! Myślałam, że ocipieje!

ocenił(a) film na 8
Figa

Pytanko do was: a czytałyście książkę?? Bo to najważniejsza kwestia... :))

dagnak

e tam książkę, książki czytać nie trzeba, żeby się dobrze bawić, trzeba tylko trochę myśleć, nie mieć uczulenia na fantastykę i lubić brytyjski humor... co prawda ja zawsze twierdziłam, że stosunek do monty pythona jest wyznacznikiem inteligencji, a stosunek do wszelkiej maści fantastyki wyznacznikiem posiadania wyobraźni... ale może należycie do tych nielicznych wyjątków potwierdzających regułę... ;]

ocenił(a) film na 8
dzio

Masz rację, ale mimo wszystko wydaje mi się, że w tym wypadku pomaga znajomość ksiażki. Oczywiście film jest zrozumiały i bez niej, ale jednak coś umyka. Np. nie zrozumie się na czym polega dowcip z ręcznikiem, bo o ile kojarzę, to nie zostało to w filmie wyjaśnione ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones