PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119043}

Autostopem przez galaktykę

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
6,7 37 687
ocen
6,7 10 1 37687
7,0 14
ocen krytyków
Autostopem przez galaktykę
powrót do forum filmu Autostopem przez galaktykę

to znaczy jaki? do filmu nic nie mam,chociaż książka mnie śmieszyła,ale zaczynanie opisu od
zdania,które nie ma żadnego poparcia ani w rzeczywistości ani w tekście? jaki jest zatem typowy
ziemianin? jaki ziemianin jest nietypowy? kto ustalił normę przeciętności i czym się ona objawia?

androgenius

Chodzi o to, że nie jest łącznikiem NASA w sprawach kontaktów międzyplanetarnych, nie jest super szpiegem Jamesem Bondem, nie jest wampirem, ma nudną pracę za przeciętne pieniądze, nie jest piękny niczym Brad Pitt i nie ma takiego powodzenia u kobiet jak on. Nie wygrał w toto lotka niewyobrażalnej sumy pieniędzy, nie jest znanym piosenkarzem ani gwiazdą filmową, nie wynalazł szczepionki na raka, nie ma aids, nie jest politykiem ani terrorystą, nie jest bokserem i nie ma go w księdze guinessa i nie powstrzymał apokalipsy.
To mniej wiecej znaczy, ze jest przeciętny. Jeśli uważasz jednak, że to co wymieniłem jest jak najbardziej typowe i normalne dla ludzi w twoim otoczeniu, wtedy opis filmu jest błędny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones